Masáže cílem každé masáže by měla být jednak fyzická, ale také především psychická úleva od každodenního stresu, uvolnění a zklidnění mysli.

Relax therapy – odbourává stres, zklidňuje mysl a podporuje zdravější spánek.

Reflexní masáž nohou – při masáži plosek nohou se mačkají reflexní body na nohou. Při stlačení bodů dochází k prokrvení orgánů a velké úlevě v chodidlech. Reflexním působením na příslušná místa na plosce nohy můžeme pozitivně ovlivnit veškeré procesy v těle.

Medováblahodárné očistné a revitalizující účinky medu znali dávno v historii již naši předci. Medová masáž se začala používat nejprve v Rusku, odkud se postupně rozšířila do celého světa. V současnosti se řadí k velmi oblíbeným masážím, protože kromě relaxace mysli i těla, přináší také jeho očistu.

Cukrová (peeling) – přírodní krystaly cukrové třtiny šetrně odstraňují odumřelé kožní buňky a zanechávají pokožku hydratovanou, hedvábně hladkou a plnou vůně.

Lávové kameny – příjemná hřejivá masáž, která přináší hluboké uvolnění celého těla i mysli, odstraňuje napětí a stres. Masáž lávovými kameny patří mezi nejlepší terapie k relaxaci organismu, provádí se pomocí speciálních masážních hmatů a za použítí teplých kamenů.

Kosmetika – celkové ošetření pleti, odlíčení a povrchové čištění pleti, peeling – odstranění odumřelých buněk, hloubkové čištění, relaxační masáž pleti, maska dle typu pleti (vitamínová, hydratační, Q10, regenerační, liftingová), úprava obočí a závěrečné ošetření pleti krémem, za použití dermatologické biokosmetiky značky Syncare.